Nagdos Fix

Web Tasarım

Başarıyı yakalamanın en önemli adımlarından biri olan tanıtım günümüzde sıradanlıktan uzak yeni çözümlerle kendini göstermektedir. Web tasarım, birçok dinamik özelliğin bir araya gelmesiyle oluşan, firmaların veya şahısların tanıtılması ve hizmetlerini yürütebilmelerini sağlayan bir yapıdır. Her geçen gün yenilenen özellikle ve eklenen yenilikler ise bu tanıtımın daha kaliteli olmasına destekçi olmaktadır. Diğer bir yandan iyi bir web tasarımına sahip olmak içinse tasarımın bazı özelliklere sahip olması gerekir.

web tasarım

Tasarım ve İçerik Uyumu

Web tasarımı ve web sitesi içerinin uyumu ne kadar iyi olursa başarı oranının da o kadar arttığı görülmektedir. İçeriğin çok iyi olması verilmek istenen mesajın daha kaliteli bir şekilde aktarılmasına olanak sağlar. Aynı zamanda satılan bir ürünün görselleri ve ürün özellikleri de bir içeriktir. Bu veriler de ne kadar iyi olursa kullanıcının da o kadar ilgilenmesine yol açar. Ancak içeriğin tek başına iyi olması yeterli değildir. Tasarımında içerik ile uyumlu olması ve içeriği pazarlaması gerekir.

Tasarımın bazı temel özelliklere sahip olması içeriği en iyi şekilde yansıtılmasına olanak sağlamaktadır. Öncelikle kullanıcı dostu olması ilk gerekli olan özelliktir. Kullanıcının sayfa gezintisini zorlaştırmadan istediği bilgiye en kısa yoldan ulaşması önemlidir. Diğer bir taraftan net bir şekilde içeriğe ulaşması ve gerekli işlemleri yapması da sayfa deneyimini artıran özellikler arasındadır. Bu uyuma sahip olmayan web tasarım çalışmalarında ise kullanıcı deneyimi düştüğü gibi hemen çıkma oranlarında da yükselme olabilmektedir.

Tasarımın Kurumsal Kimliğe Uyumu

İçerik ve tasarım uyumunun yanı sıra kurumsal kimliğinizi tam olarak yansıtacak çözümlerinde uygulanmasında büyük önem vardır. Her sektörün kendine göre bir atmosferi vardır. Bu atmosferi çok iyi bir şekilde analiz ederek uygun tasarımlar uygulanmalıdır. Örnek olarak bir önemli projelere imza atan bir proje firmasının tasarımında renklere çok önem gösterilmelidir. Çok parlak renk tonlarından ziyade daha ağır renkler seçilmeli ve firmanın logo rengi ile uyum içerisinde bir tasarıma imza atılmalıdır. Diğer türlü firmanın ciddiyeti tam olarak kullanıcıya aktarılamayabilir.

Kurumsal kimliklerin tanıtıldığı web tasarım çalışmalarında hakkımızda, vizyon ve misyon bilgilerine, ürün ve hizmet sayfalarına, referans ve yapılan işler gibi bölümlere özen gösterilmeli ve bu bölümlere ulaşmak için kullanıcının kolay bir şekilde ilerlemesi sağlanmalıdır. Böylelikle kurumsal bir kimliğin tanıtılması daha başarılı olabilir.

Bu konu oldukça önemlidir. Bu nedenle tasarım öncesinde gerekli araştırmalar ve analizler yapılarak firmanın müşteri potansiyelinin nasıl bir tasarımdan hoşlanabileceği iyi bir şekilde araştırılmalıdır.

Son Derecede Sade Bir Tasarım

Sade bir web tasarım çalışması denildiğinde akla çok az fonksiyonu olan bir tasarım gelmemelidir. Burada anlatılmak istenilen sade web tasarımı gereksiz eklentilerden, butonlardan, özelliklerden kaçınmış, tamamen kullanıcı dostu, istenilen işlemlerin çok kolay bir şekilde gerçekleşebileceği bir tasarımdır. Bu nedenle çalışmaların temelinde her zaman bu düşünce olmalıdır. Kullanıcıyı yoracak tasarımlar başarısızlığı da beraberinde getirir.

En İyi Web Tasarım

Başarıyı yakalamak için sahip olmanız gereken web tasarımın profesyonel kişiler tarafından hazırlanmak çok önemlidir. Nagdos bu konuda sizlere geniş ufkuyla, deneyimli tasarımcılarıyla ve yenilikçi anlayışı ile hizmet vermektedir. Web tasarım çalışmalarında sizlerin istekleri doğrultusunda gerekli olan bütün projeler yürütülmekte ve beğeninize sunulmaktadır. Çalışmalarımız sadece web tasarımının teslimi ile sonuçlanmamaktadır. İstenildiği zaman gerekli revizyonlar tarafımızca yapılarak tasarımın her zaman gelişebilen bir yapıya sahip olması sağlanmaktadır. Böylelikle işlevsel ve kullanışlı bir web tasarımına sizlere verdiğimiz bu kaliteli hizmet sayesinde sahip olabilirsiniz.

Yönetilebilirlik nAdmin

Yapılan tüm web tasarım projelerinde yönetilebilirliliği çok üst seviyeye çıkaran nAdmin içerik yönetim sistemi kullanılmaktadır. nAdmin Nagdos bünyesinde geliştirilmiştir. Rakiplerine oranlar üstün özelliklere sahip olan nAdmin, size essiz bir yönetim mekanizması sunmaktadır. nAdmin ile ilgili tüm detaylara projeler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Birlikte Muhteşem İşler Yapalım !

Aynı şeyleri düşünüyor, aynı dili konuşuyoruz. Hemen bizimle modern dünya'ya ilk adımınızı atın.

İlk Adımı Atın