Nagdos Fix
Web Tasarım Fiyatları
29 Nisan

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarımı oldukça geniş yelpazesi olan bir sektördür. Bu sektörde çeşitlilik hizmet aldığınız kişilere ya da firmalara göre değişir. Yaptırmak istediğiniz web tasarımının içeriği de bu alanda önemli olan bir konu. İçeriklerin yönetilmesi, grafik tasarımları, renk canlılığı, altyapı sağlamlığı, özel programlamalar gibi konuların titizlikle üretilmesi gerekiyor. Bu da fiyatların çeşitlenmesine sebep olmakta.

Web Tasarım Uygulamaları

Web tasarım şirketinizin albenisini arttırmak ve büyümesini sağlamak için kesinlikle etkili bir yöntemdir. Örneğin gıda işletmesiyseniz, müşterilerin ekranda gördüğü yiyecekler iştahlarını arttırdıkça siparişleriniz de artacaktır. Başarılı bir web tasarımı sayesinde reklamlara vereceğiniz maliyetten de kısabilirsiniz. Başarılı tasarımı olan bir web sitesi en iyi reklamınız olacaktır.

Anlaştığınız web tasarım firmasının yeniliklere açık olması ve kendini güncelleyebilecek kapasiteye sahip olması gerekmektedir. Bir web tasarım firmasıyla anlaşmadan önce karşınızdaki kişilere tam olarak ne istediğinizi ifade etmelisiniz. Bu şekilde web tasarımını beraber kontrol edebilirsiniz.

Web tasarımınız yapılırken gereksiz görsellerden kaçınmalısınız. Bu şekilde siteyi kullanan kişilere görüntü kirliliği oluşturur. Web sitesine girme fikrinden kişiler uzaklaşır. Kalabalık görseller göz yorar. Destek aldığınız kişiler web sitesini tamamladıktan sonra mutlaka kontrol edip müşterilere açmalısınız. Tamamen talebinize uygun bir içerik yönetimi olmalı.

Web Tasarım Fiyatları Nelere Göre Değişir?

İnternet ortamında istediğiniz gibi web sitenizin olması tamamen bütçenize ve karar verdiğiniz firmaya göre değişiyor. İçeriğinizin ne kadar sağlam ve zengin olmasını isterseniz o kadar bütçe ayırmanız lazım.

Hosting & domain hizmeti, kurumsal e-posta, virüs koruma, gelişmiş ya da basit slider, yabancı dil ile Türkçe çeviri özelliği, özel tasarımlar, uzaktan telefonla ya da masaüstü çevrimiçi desteği, otomatik yönlendirme, web adresinde sayfa sayısının artışı, içerik oluşturma, ticaret için kredi kartı online satış alanı, seo çalışması, altyapı, video veya fotoğraf galerisi, youtube destekli içerik, cep telefonlarına ve tabletlere uyum sağlama gibi özelliklerin artmasına ya da azalmasına bağlı olarak tasarım fiyatları değişmektedir.

Bir web sitesi tasarlandıktan sonra site içerisinde oluşabilecek herhangi bir probleme karşı tasarım yapan kişilerle iletişim kesmemeniz önemlidir. Aylık veya yıllık anlaşmanız devam ettiği sürece web sitesinde çıkabilecek problemlere anında çözüm üretilebilir.

Web tasarımı yalnızca kişileri çekecek bir görsel özellik değildir. Aynı zamanda etkileşim ve ticareti arttırır. Doğru yapılmış bir web tasarımı sayesinde ürünlerinizin albenisi olan bir vitrini olacaktır. Vitrini sağlam olan ürünlerin satışı da doğrudan artmış olacaktır.

Sizlere Nagdos Teknoloji olarak profesyonel anlamda çözümler sunmaktayız, firmanızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan web tasarım hizmeti alanında profesyonel anlamda çözümler üretmekteyiz. Hemen bizimle iletişim geçerek çözümlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Birlikte Muhteşem İşler Yapalım !

Aynı şeyleri düşünüyor, aynı dili konuşuyoruz. Hemen bizimle modern dünya'ya ilk adımınızı atın.

İlk Adımı Atın