Nagdos Fix
Kurumsal E-Posta
29 Nisan

Kurumsal E-Posta

Teknoloji çağında yaşamak beraberinde teknolojiyi takip etmeyi gerektiriyor. İş yerleri mailleşebilmek için kurumsal e-posta sistemini kullanıyorlar. Gmail, Hotmail, Outlook dışında iş yerinin ismine özel uzantılar firmanın kurumsallığını gösteriyor.

Kurumsal e-posta hizmeti her firmadan alınmaması gereken bir hizmet. Maillerle ilgili oluşabilecek problemlerde anında sizinle ilgilenen kişi ve kuruluşun ulaşılabilir olması gerekiyor. Özellikle kurumsal iş yerlerinde ani bir mail probleminin yaşanması hiç hoş karşılanmayacak işlerin aksamasına neden olacaktır. Bir işin aksaması da milyonlarca liranın kaybına ya da geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Kurumsal E-Postanızda Bulunması Gereken Özellikler

Kurumsal e-posta almanız markanızın kalite hitabı olarak müşterilere iyi bir reklam olacaktır. Ayrıca kurumsal kimliğiniz de bu şekilde belirgin olacaktır.

Maillerinizin depo alanının yüksek olması sizler için önemli bir özelliktir. Ne kadar fazla mail alırsa adresiniz o kadar geçmişe dönük takibiniz olur. Mail adresinizin her cihazda kullanılabilir olması da çok önemlidir. Değişebilen bilgisayar markalarında, tabletlerde, cep telefonlarında her an bağlanılabilir olması gerekir. Bilindiği gibi iş dünyasının bekleme lüksü yoktur.

E-postalarınızın spam altında kalmaması için ve zararlı bağlantıların gelmemesi için virüs taraması yapılmalıdır. Anti virüs programları ile mailinizin yapısı kuvvetlendirilmelidir. İstenmeyen gönderiler bu şekilde engellenebilir.

Kurumsal e-posta adresinizle mailiniz herkesin aklında kalabilecek potansiyele sahip olur. Bir de dışarıdan daha profesyonel gözükürsünüz.

Şirket mail adresinizle ilgili oluşabilecek problemlerde mailinizi yöneten bilgisayar uzmanı ile iletişiminiz çok önemlidir. Bilgisayar uzmanı her an ulaşılabilir ve size yardımcı olabilecek konumda olmalıdır.

Şirket e-posta adresi zamanla ağızdan ağza yayılarak firmanızın bilinirliğini de arttıracaktır. Profesyonel şirket görüntüsü müşterileriniz için işinizi ciddiye aldığınızın bir göstergesidir.

Kurumsal e-posta adresleri mailinizin depolama alanına göre fiyat olarak farklılıklar gösterir. Ne kadar mail depolamak istiyorsanız o kadar depo alanına sahip bir mail adresi almalısınız. Bu sektörde fiyatlar sanıldığı kadar yüksek değildir. 5 gb depolama alanından başlayarak katlarca depolama alanı artar. Ödemeleriniz ay veya yıl bazında yapılır. Çünkü mail alırken uzaktan destek de almış olursunuz. E-postalarınızın kaybolması uzaktan destekle önlenmiş olur.

Düşük kapasiteli mail desteği aldıktan sonra mailinizin depolama alanını arttırmak istiyorsanız uzaktan destekle bunu sağlayabilirsiniz. Gelişmiş anti spam ve anti virüs programları ile tüm önemli maillerinizi korumuş olursunuz. E-posta adresiniz bu destek yöntemiyle kara listeden çıkarlar. Ayrıca e-postalarınızı kolayca yönlendirebilir, toplu mailleşmelerde sorun çıkmasını önleyebilirsiniz. Son olarak e-mailinize ek bir e-mail alabilirsiniz.

Sizlere Nagdos Teknoloji olarak profesyonel anlamda çözümler sunmaktayız, firmanızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan kurumsal e-posta hizmeti profesyonel anlamda çözümler üretmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek çözümlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Birlikte Muhteşem İşler Yapalım !

Aynı şeyleri düşünüyor, aynı dili konuşuyoruz. Hemen bizimle modern dünya'ya ilk adımınızı atın.

İlk Adımı Atın