Nagdos Fix
Ankara Kurumsal Kimlik
15 Mart

Ankara Kurumsal Kimlik

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde var olabilmeniz için kurumsal kimliğinizi çok iyi bir şekilde yansıtmanız gerekir. İşinde profesyonel ve oldukça kurumsal bir yapıya sahip olabilirsiniz. Ancak bunu doğru bir şekilde yansıtamadığınızda bu özelliğinizin tam olarak geri dönüşünü alamayabilirsiniz. Bu nedenle Ankara kurumsal kimlik tasarımı hizmetinden yararlanarak kurumsal yapınızın tamamen incelenerek gerekli olan çalışmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Öncelikle kurumsal kimlik tasarımının neden önemli olduğunu anlamanızda büyük fayda vardır. İnsanlar için görsellik çok önemlidir. Özellikle çalışma hayatında karşı kuruma güvenin oluşması ve çalışmaların başlatılması için ilk intiba önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle yapılacak olan kurumsal kimlik çalışmalarında karşı firmaların veya müşterilerin kurumunuzu ilk gördüğünde en iyi düşüncelere sahip olması hedeflenir. Böylelikle marka bilinirliliği arttığı gibi daha geniş bir kitleye sahip olunma şansıda yakalanmış olur.

Ankara kurumsal kimlik tasarımı çalışmaların da öncelikle kurumun genel incelemesi yapılır. Kurumun hangi sektörde hizmet verdiği de oldukça önemlidir. Çünkü sektöre göre kurulacak olan kimlik yapısı da değişiklik gösterir. Yazılım, inşaat, hizmet, yemek, devlet kurumları gibi birçok sektörde kurumsal kimlik tasarımı özenle hazırlandığı gibi sektörün dinamiğine uygun olarak da gerekli tasarımlar hazırlanmalıdır.

Gerçekleştirilecek olan kimlik tasarımlarında firma logoları çok önemlidir. İnsanlar bir firma ile iletişime geçtiğinde firma isminden çok firmanın logosuna dikkat kesilirler. Logo ne kadar çarpıcı ve sektörü yansıtıcı olursa logonun insanlar üzerinde bırakacağı etkide o kadar güçlü olur. İnsanlar üzerinde bıraktığı etkinin yüksek olması da markanın daha çok kişi tarafından bilinmesine destekte bulunduğu gibi bu sayede hitap edilen kitlenin de artmasına olanak sağlanır.

Logo çalışmaları var olan logonun revize edilmesinin yanı sıra tamamen değişmesi ile de yürütülebilir. Bu konuda yapılacak olan bilgi alışverişi ile logo kararları verilebilir. Ankara kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında logo değiştiğinde kurumun web sitesinin logosu, kurum binasındaki logolar değiştiği gibi diğer promosyon ürünlerdeki logolarda değiştirilerek yeni bir yüzün ortaya çıkması sağlanır.

Ankara kurumsal kimlik tasarımı tabi ki de sadece logo değişimi ile sağlanmamaktadır. Yapılan tasarım çalışmalarında hem iç hem de dış görünüm olarak gerekli tasarımlar yapılarak firmanın kullandığı promosyon ürünlerde de gerekli çalışmalar yapılarak firmanın sağlam bir görüntüye sahip olması sağlanmaktadır. Nagdos olarak sizlere sunduğumuz bu hizmet ile başarıyı daha kolay yakalayabilir ve kurumsal kimliğinizin profesyonel ellerde oluşturulmasını sağlayarak bu konuda en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Birlikte Muhteşem İşler Yapalım !

Aynı şeyleri düşünüyor, aynı dili konuşuyoruz. Hemen bizimle modern dünya'ya ilk adımınızı atın.

İlk Adımı Atın